Azərbaycan Xəzər Dəniz Gəmiçiliyi” QSC 1547 yeni tikilən gəmilərə tələb olunan dirsək keçid və müxtəlif klapanların satınalınması məqsədilə açıq müsabiqə elan edir
Azərbaycan Xəzər Dəniz Gəmiçiliyi” QSC 1547 yeni tikilən gəmilərə tələb olunan dirsək keçid və müxtəlif klapanların satınalınması məqsədilə AÇIQ MÜSABİQƏ ELAN EDİR Müsabiqədə iştirak etmək istəyən şəxslər yüklə bölməsindən əlavə sənədləri və ətraflı məlumat əldə edə  bilərlər. Müraciət üçün son müddət 2022-ci il fevral  23-i saat 17.00-dəkdir.  Ünvan: AZ1003, Bakı şәhәri Bakı şəhəri, Mikayıl Hüseynov küçəsi 2. Əlaqə  telefonu: (012) 404-37-00, daxili:1177 Yüklə

ЗАКРЫТОЕАКЦИОНЕРНОЕ ОБЩЕСТВО «АЗЕРБАЙДЖАНСКОЕ КАСПИЙСКОЕ МОРСКОЕ ПАРОХОДСТВО» ОБЪЯВЛЯЕТ О ПРОВЕДЕНИИ ОТКРЫТОГО КОНКУРСА НА ЗАКУПКУ ЛОКТЕЙ, ПЕРЕХОДНИКОВ И РАЗЛИЧНЫХ КЛАПАНОВ НЕОБХОДИМЫХ ДЛЯ НОВЫХ СТРОЯЩИХСЯ СУДОВ ПРОЕКТА 1547
ЗАКРЫТОЕАКЦИОНЕРНОЕ ОБЩЕСТВО «АЗЕРБАЙДЖАНСКОЕ КАСПИЙСКОЕ МОРСКОЕ ПАРОХОДСТВО» ОБЪЯВЛЯЕТ О ПРОВЕДЕНИИ ОТКРЫТОГО КОНКУРСА НА ЗАКУПКУ ЛОКТЕЙ, ПЕРЕХОДНИКОВ И РАЗЛИЧНЫХ КЛАПАНОВ НЕОБХОДИМЫХ ДЛЯ НОВЫХ СТРОЯЩИХСЯ СУДОВ ПРОЕКТА 1547 Лица, желающие принять участие в конкурсе, смогут получить дополнительные документы и подробную информацию в разделе «Скачать».  Предельный срок подачи заявок – до 17.00 часов 23 февраля 2022 года. Адрес: Ул. Микаила Гусейнова 2, г. Баку, AZ1003 Контактные номера : (012) 404-37-00 внутр: 1177 Скачать