ASCO Azərbaycan Ordusuna dəstək olub
“Azərbaycan Xəzər Dəniz Gəmiçiliyi” QSC-nin (ASCO) kollektivi könüllü şəkildə Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna 1 milyon 064 min 022 manat ianə edib. Bu məbləğ ASCO-nun əməkhaqqı fondundan ayrılıb.
ASCO ailəsi bu addımı ilə xalqımızın qürur və güvən yeri olan, işğal altındakı torpaqlarımızın azadlığı, dövlətimizin ərazi bütövlüyü uğrunda mübarizə aparan Azərbaycan Ordusunun daim yanında olduğunu nümayiş etdirib.
Dənizçilər olaraq bildiririk ki, Ali Baş Komandanımız cənab İlham Əliyevin rəhbərliyi ilə Milli Ordumuzun inamlı qələbələri hər birimizin qürur yerinə çevrilib. Bu qələbənin davamlı olacağına, tezliklə işğal olunmuş torpaqlarımızın tamamilə azad ediləcəyinə inanırıq. Bu şərəfli missiyanın həyata keçirilməsində iştirak edən hər kəsə uğurlar diləyirik! Qarabağ Azərbaycandır!

ASCO supported the Army of Azerbaijan
The staff of Azerbaijan Caspian Shipping Company (ASCO) has voluntarily donated 1,064,022 manats to the Fund for Assistance to the Armed Forces of the Republic of Azerbaijan. This amount was allocated from the ASCO payroll.
This step demonstrates that ASCO family is always next to the Army of Azerbaijan. The Army of Azerbaijan that is fighting to free our occupied lands and to restore the territorial integrity of our state has always been the pride and reliance of our people.
As seafarers, we declare that we are proud of the confident victories achieved by our National Army under the leadership of our Supreme Commander-in-Chief, Mr. Ilham Aliyev. We believe that this victory will last and soon we will completely liberate our occupied lands. We wish success to everyone who participates in this honorable mission. Karabakh is Azerbaijan!