Dənizçilərə yubiley medalı təqdim olundu
“Azərbaycan Xəzər Dəniz Gəmiçiliyi” QSC-nin (ASCO) əməkdaşlarına Azərbaycan Xəzər Dəniz Gəmiçiliyinin 160 illiyi (1858-2018)” Azərbaycan Respublikasının yubiley medalı təqdim olunub.
Təqdimetmə mərasimində ASCO sədrinin birinci müavini Mübariz Cabbarov ölkəmizdə gəmiçilik sahəsinə göstərilən diqqət və qayğıdan danışıb. O, mükafatçıları təbrik edərək onlara gələcək fəaliyyətlərində uğurlar arzulayıb.
Yubiley medalına layiq görülənlər öz növbəsində əməklərinə verilən yüksək qiymətə görə minnətdarlıqlarını bildirib, bundan sonra da qarşıya qoyulan vəzifələri uğurla yerinə yetirəcəklərinə söz veriblər.

The employees of the Shipping Company were awarded commemorative medals
Employees of the Azerbaijan Caspian Shipping Company (ASCO) were awarded the commemorative medals “160th anniversary of the Azerbaijan Caspian Shipping Company (1858-2018)”.
The First Deputy Chairman of ASCO Mubariz Jabbarov spoke about the attention and care given to the development of shipping in the country. He also congratulated those who were awarded and wished them successes in their future endeavors.
Employees, awarded with commemorative medals, expressed their gratitude for appreciation of their work at higher level, and promised to perform their duties successfully.